Seks problemy

Aktywność fizyczna wzmacnia potencję

Co sprzyja męskim zaburzeniom potencji?

Obecnie jednak coraz więcej mężczyzn się boryka z problemami z potencją. Ich zaniedbywanie może sprowadzić do braku potencji i to długotrwałego. Regularna i umiarkowana fizyczna aktywność podnosi znacząco samoocenę oraz pewność siebie. Także wpływa bardzo pozytywnie na układ sercowy i naczyniowy. Do tego poprawia krążenie krwi w miednicy i jej okolicach i tym samym ułatwia osiągnięcie erekcji. Zaburzenia erekcji jak i także choroby serca są konsekwencją trybu życia niezdrowego, złych żywieniowych nawyków oraz z nimi bezpośrednio związanego samego wzrostu wagi. Na potencję oraz na stan zdrowia wpływają negatywnie zaburzenia snu, brak snu, ekspozycja na stres, męcząca praca, nałogi jak i także brak fizycznej aktywności. Na przykład mężczyźni, którzy są uzależnienie od papierosów mają zredukowaną bardzo potencję. Dodatkowo płodność ich maleje wraz z kolejnymi latami nałogu. Niska seksualna sprawność oraz obniżone libido utrzymywać mogą się długimi latami. Skutkuje to tm samym przedwczesnymi wytryskami oraz nieutrzymywaniem się wzwodu. W efekcie przerodzić się może w brak całkowity potencji.

Wpływ pozytywny treningu na potencję męską.

Fizyczna aktywność bardzo pozytywnie wpływa na potencję. W fizjologicznym aspekcie trening siłowy oraz fizyczne ćwiczenia:

– wzmacniają samą wytrzymałość organizmu,

– wzmacniają układ sercowy oraz naczyniowy,

– zwiększają witalność ludzką,

– poprawiają krążenie miednicy – potęguje to erekcję,

– zwiększają bezpośrednio wydzielanie odpowiedzialnego hormonu za potencję, a więc testosteronu.

Psychologiczny aspekt tak naprawdę dotyczy efektów, które są uzyskane w sposób bezpośredni po siłowym treningu. Także gdy mamy lepszą budowę ciała zwiększana jest samoocena, pewność siebie oraz atrakcyjność. Dzięki powodzeniu większemu u przeciwnej płci redukują się kompleksy oraz wpływające bezpośrednio na problemy z potencją o psychologicznym podłożu.

Czy fizyczna aktywność zaszkodzić może męskiej potencji?

Gdy rozpatrujemy wpływ negatywny fizycznej aktywności na potencję męską, to zauważyć warto, że już nie chodzi o sam fakt jakim jest wykonywanie konkretnych ćwiczeń. Bardzo szkodliwy jest brak gotowości, aby czekać cierpliwie na postępy siłowego treningu. Skutkować to może nieumiarkowaniem oraz także lekkomyślnością mężczyzny, który wykonuje fizyczne ćwiczenia. Chodzi o przetrenowanie, co jest destrukcyjne dla całego organizmu w skutkach jak i także używaniem sterydów. Anaboliczne sterydy hamują produkcję naturalną testosterony. Warunkuje on potencję. Pozwala jedynie podczas ich brania cieszyć się znacznie większą siłą oraz mięśniową masę.

Jaka aktywność fizyczna pomoże nam na problemy z zaburzeniami potencji?

Takim kluczem do radzenia sobie skutecznego z problemami zaburzeń potencji jest jak najbardziej równowaga. Nie chodzi wcale o stresujący oraz nadmierny fizyczny wysiłek pod postacią kilkugodzinnych treningowych sesji, podczas których jest łatwo o urazy czy też przemęczenie. Podchodzić należy do absolutnie wszystkich rodzajów aktywności indywidualnie – skutkować mają zmęczeniem przyjemnym oraz organizmu zbytnio nie forsować. Najważniejsza tutaj jest regularność jak i także zrównoważenie trybu życia siedzącego w godzinach naszej pracy. Wybrać można długie spacery po lesie z psem, sporty walki, nordic walking, jazdę na snowboardzie, jazdę na deskorolce, ściankę wspinaczkową czy też pływanie. Pomysłem bardzo dobrym jest aktywność uprawiana razem z partnerką. Obie ze stron będą czerpały fizyczne korzyści oraz także korzyści psychologiczne. Do tego spędzą wspólnie czas.

Jakieś przykłady siłowych ćwiczeń na potencję?

Wykonywanie co po niektórych siłowych ćwiczeń pobudza mózgową przysadkę do produkcji zwiększonej testosteronu. Największe spośród grup mięśniowych angażują ćwiczenia bazowe. Takie jak: podciągania z obciążeniem, przysiady, martwy ciąg, pompki na poręczach czy też wyciskanie leżąc sztangi. Dodatkowo wyróżnić tutaj można skłony ze sztangą, spięcia, wykroki, unoszenie w zwisie nóg. Tym samym zwiększamy krążenie krwi w miednicy. Bezpośrednio to polepsza napełnienie się członka krwią. Sama erekcja zatem jest dużo, dużo silniejsza oraz także trwają o wiele dłużej.

A co gdy aktywność nie pomaga?

No właśnie co gdy aktywność fizyczna nam nie pomaga? Wówczas musimy się obowiązkowo udać do lekarza. Lekarz przepisze nam któryś z leków na potencję. Na pewno postawi na Viagrę czy też na lek o nazwie Kamagra. Wydawać by się mogło, że Viagra jest dużo bardziej popularna, ale właśnie Kamagra jest obecnie bardzo często wybierana przez mężczyzn. Kamagra ma tą przewagę, że jest o wiele, wiele tańsza. Jeśli chodzi o efekty, to jak najbardziej są to takie same jak po Viagrze. Nikt nie chce przepłacać, a więc chyba nikogo tonie dziwi, prawda? Jak najbardziej powinniśmy się pokusić o konsultację szczegółową z lekarzem. Szczera rozmowa i zadawanie pytań na pewno rozwieje wszelkie nasze wątpliwości.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 0 Average: 0]