Seks problemy

Jak wygląda seksualna potencja u mężczyzn w naszym kraju?

Czym jest potencja?

Potencja to bez wątpienia termin, który się odnosi zarówno do mężczyzn jak i także do kobiet. Potencja określa samą zdolność seksualnego współżycia. Może to być także zdolność spełniania seksualnych funkcji, a więc przede wszystkim utrzymania, rozpoczęcia oraz doprowadzenia do końca satysfakcjonującego stosunku. Potencja mierzona zawsze jest częstością seksualnych reakcji w czasie. Dla całej populacji średnia maksymalna seksualna sprawność przypada na rok życia dwudziesty dziewiąty. U większości panów spadek ma miejsce wraz z wiekiem. Czasem nawet zdarza się tak, że ma to związek ścisły ze stanem ogólnym zdrowia. Dynamika potencji wraz z wiekiem słabnie. Zdarza się nawet tak, że na etapach pewnych życia nie występuje ona praktycznie czy też zanika całkowicie. Według znanych seksuologów dwudziesty pierwszy wiek na pewno nie sprzyja utrzymaniu na wysokim poziomie potencji przez bardzo długi czas. Problemy z potencją coraz częściej dotyczą mężczyzn po trzydziestym roku życia. Zaburzeń erekcyjnych można ustrzec się, jeśli wcześnie odpowiednio się zatroszczy o swoją własną męskość. Dlatego też o samą jakość życia seksualnego własnego najlepiej jest zacząć dbać już w dwudziestym ósmym roku życia. Najlepiej poprzez zwiększenie ruchowej aktywności oraz wzbogacenie diety codziennej o witaminy z grupy B.

Potencja u mężczyzn w Polsce.

Raport o nazwie “Seksualność Polaków 2011” opracowany został w ramach Ogólnopolskiego Programu Zdrowia Seksualnego. Badanie przeprowadzone zostało przez TNS OBOP na próbie ogólnopolskiej badawczej u osób w przedziale wiekowym piętnaście do pięćdziesiąt dziewięć lat. Uzyskane wyniki pokazały, że seks jest naprawdę sferą bardzo istotną i to dla ponad sześćdziesięciu procent mężczyzn w naszym kraju. Płciowy stosunek Polaka statystycznie trwa jakieś dwadzieścia osiem minut. Oczywiście czas jest liczony od wstępnej gry, aż do samego zakończenia. Sam moment natomiast penetracji ma miejsce w ciągu jedynie połowy tego czasu. Prawie siedemdziesiąt procent Polaków swoje seksualne życie oceniło jako naprawdę satysfakcjonujące. Taki wysoki odsetek wynika (co jest bardzo dziwne) z oczekiwań niewielkich mężczyzn. Wielu mężczyzn cieszy się już z samego odbycia seksualnego aktu. Ponad siedemdziesiąt procent mężczyzn w przedziale wiekowym piętnaście do czterdzieści dziewięć uprawia sek raz w tygodniu. Dwa do trzech razy robi to niewiele ponad czterdziestu procent Polaków. Codziennie seks uprawia jedynie pięć procent.

Potencja a zaburzenia erekcji.

Z informacji powyższych wynika, że potencja u mężczyzn w Polsce jest na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Badanie jednak ujawniło, że zaburzenia erekcyjne deklaruje:

1. Pięć procent mężczyzn w przedziale wiekowym dwadzieścia pięć do dwudziestu dziewięć lat,

2. Cztery procent mężczyzn w przedziale wiekowym trzydzieści do czterdziestu dziewięciu lat,

3. Jedenaście procent mężczyzn w przedziale wiekowym pięćdziesiąt do pięćdziesięciu dziewięciu lat.

Okazuje się, że zaburzenia erekcji także mogą być następstwem chorób moczowego układu. W tym także prostaty. Badania ujawniły zgodnie, że osiemdziesiąt pięć procent mężczyzn w wieku piętnaście do pięćdziesiąt dziewięć lat nie wykonuje nigdy badań właśnie prostaty. Zaś w przedziale wiekowym narażonym szczególnie na schorzenia tego typu nigdy badań prostaty nie wykonało ponad sześćdziesięciu procent. Bezpośrednio kolejny czynnik, który wpływa na obniżenie potencji jest obawą przed ciąża niechcianą. Okazuje się, że co piąta para jako najlepszą metodę antykoncepcyjną preferuje przerywany stosunek. Szczególnie dla mężczyzny jest to sytuacja, która powoduje dyskomfort jak i także stres. W konsekwencji to doprowadzić może do zaburzeń naprawdę poważnych erekcji. Seksualna sprawność przede wszystkim zależy od samego stanu zdrowia osoby. W tym chodzi o stan ogólny układu krążenia. Przekrojowe badania, które zostały przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych oraz w pięciu krajach europejskich, przedstawiają związek pomiędzy zaburzeniami erekcji, a nadwagą i otyłością. Udowodnili, że w krajach, w których procent większy mężczyzn miał masę ciała prawidłową, występowały rzadziej erekcyjne zaburzenia, a niżeli w krajach, w których sam wskaźnik masy ciała był dużo, dużo wyższy. Wyniki raportu możliwe są do wykorzystania

Z problemem tym można sobie poradzić.

Najważniejsze jest to, aby każdy mężczyzna zrozumiał, że z problemem jakim są niewątpliwie zaburzenia potencji można walczyć. Najlepsze są środki na zaburzenia potencji. Naprawdę świetnym lekarstwem jest Kamagra. Kamagra ma wiele zalet. Do najważniejszych należy:

– świetny i satysfakcjonujący efekt,

– niska cena.

Wydawać by się mogło, że wysoka jakość nie może iść w parze z niską ceną, ale jednak w rzeczywistości (jak pokazuje załączony obrazek) jest to jak najbardziej możliwe. Powinniśmy się zatem przekonać na własnym organizmie jak działa Kamagra oraz czy oby na pewno jest tak rewelacyjna jak wszyscy o niej mówią.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 0 Average: 0]