Seks problemy

Typowe przyczyny problemów z erekcją

Jakie są przyczyny problemów erekcyjnych?

Z punktu widzenia biologicznego.
Erekcja to bez wątpienia podstawowy atrybut każdego mężczyzny podczas seksualnego aktu. Umożliwia ona doznania niesamowicie przyjemne przy samym zbliżeniu. Wcale nas nie dziwi fakt, że swojego członka traktujemy niczym świętość. Dbajmy o to, aby być w dobrej seksualnej kondycji. róbmy to dla siebie jak i także dla swojej partnerki. Wzwód jest fizjologiczną reakcją. Do niej dochodzi w momencie połączenia tlenku azotu z biomechanicznymi reakcjami organizmu. Tego efektem jest rozkurczenie gładkich mięśni penisa. Do tego wypełnia krwią jamiste ciała w krwionośnych naczyniach. Do samego utrzymania wzwodu okazuje się konieczne zablokowanie żył, które są umiejscowione pod samą osłoną członka. Aby erekcję osiągnąć, to oprócz zależności biologicznych oraz chemicznych dosyć niezbędne jest pobudzenie erotyczne.

Problemy z erekcją

Szacuje się, że w samej Polsce na problemy z erekcją cierpi dwa i pół miliona osób. Jedynie pięć procent z nich się poddaje leczeniu. Tego konsekwencją są:
– brak jakiejkolwiek ochoty na seks,
– unikanie zbliżeń z partnerką,
– próby nieskuteczne tak zwanego przeczekania problemu.
To właśnie odsuwanie się od siebie wzajemnie sprawia, że tracimy fizyczną kondycję oraz pogarsza się nasze psychiczne zdrowie. Mogą ucierpieć także znacznie relacje z osobą nam bliską. Badania zgodnie pokazują, że znaczna większość problemów z męską potencją u osób młodych ma swoje podłoże nigdzie indziej jak w psychice. U mężczyzn dojrzałych najczęściej problemy te mają podłoże ściśle fizjologiczne.

Jakie są przyczyny kłopotów z męskich wzwodem?

Kłopoty erekcyjne spowodowane mogą być czynnikami najróżniejszymi. Na pewno przyczynami najpopularniejszymi jest zła dieta jak i także brak ruchu. Gdy chcemy zadbać o krwionośne naczynia, to powinniśmy ograniczyć potrawy tłuste, a zastąpione powinny być warzywami oraz owocami. Należy także stronić od alkoholu. Przynajmniej w dużych ilościach. Warto pić czerwone wino. Lampka wina czerwonego jest wskazana wieczorem jak najbardziej. Do tego powinniśmy dodać fizyczną aktywność. Dzięki temu poczujemy się niczym młody Bóg. Kolejna kwestia to papierosy. Gdy palimy paczkę dziennie, to mamy aż siedemdziesiąt pięć procent szans na problemy z erekcją. Związki toksyczne, które są w papierosach zawarte atakują nasz układ rozrodczy. Tym samym ograniczają liczbę plemników tworzonych, a jednocześnie zmniejszają samą objętość naczyń. Następna kwestia to sterydy. Leki steroidowe przepisywane są przez lekarza w przypadku niedoborów hormonów. Ich zażywania na własną rękę doprowadza do całego upośledzenia schematu jakim jest – podwzgórze, przysadka, nadnercza, jądra. Tym samym jednocześnie powodowane jest zmniejszenie produkcji hormonu testosterony. Właśnie stąd już bardzo blisko do samych problemów z zaburzeniami wzwodu. Nie zapominajmy o stresie oraz o przemęczeniu. Tryb pracy kilkunastogodzinny wymaga ciepłego skupienia jak i także koncentracji zniechęca nas do bliskości wieczornych z naszą partnerką. Zmęczenie się objawia na psychicznej jak i także fizycznej płaszczyźnie. Doprowadzić może nawet do depresji. Warto także porozmawiać ze swoją miłością oraz także przeorganizować nasz codzienny plan. Warto do planu tego dodać więcej aktywności fizycznej, zajęć przyjemnych jak i także chwil sam na sam. Ostatnią przyczyną jest serce. Erekcja ściśle jest związana z samą kondycją naszego serca. Jeśli w krwionośnych naczyniach się tworzą miażdżycowe blaszki, ich sama średnica znacznie się zmniejsza. Krew tym samym ma coraz to mniej miejsca. Konsekwencją naturalną stanu takiego są problemy z potencją.

Zmiany nas doprowadzą do celu.

Na pewno na koniec musimy się pokusić o pewnego rodzaju podsumowanie. Nasze kłopoty ze wzwodem naprawdę dotykają wielu mężczyzn. Kwestią podstawową na samej drodze do problemu i jego rozwiązania jest po prostu chęć podjęcia leczenia oczywiście przy jednoczesnej współpracy z naszą partnerką. Często okazują się pomocne zmiany drobne w życiu codziennym. Tym samym nasza kondycja seksualna się poprawia. Czasem jednak sięgnąć musimy po środki farmakologiczne. Obecnie stawia się na lek Kamagra. Lek ten przynosi takie same efekty jak wszystkim znana Viagra, ale ma jedną poważną zaletą. O co dokładnie chodzi? Chodzi o nic innego jak o to, że Kamagra jest szeroko dostępna. Nie będziemy mieli kłopoty z jej kupnem. Dostępność, niska cena oraz wysoka jakość to tylko niektóre spośród zalet. Kamagra jest także polecana przez wielu lekarzy. Nikt nie chce przecież wydawać fortuny na Viagrę. Jak widać na załączonym obrazku jest to w ogóle nie do przyjęcia jak i także nie do zrozumienia. Musimy wiedzieć, żeby od razu porozmawiać ze swoim lekarzu o ewentualnym przepisaniu właśnie tego leku. Viagrę zna każdy, ale niestety nie każdego z nas na nią stać. Niebieskie tabletki są w cenie i nic nie zmieni faktu, aby się to mogło w międzyczasie coś zmienić. Kamagra jest oczywiście lekiem wyłącznie dla mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia swojej erekcji.
Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 1 Average: 5]