Leki na potencje

Wspomaganie erekcji bez recepty. Dieta jako solidne wsparcie

Coraz częściej zamiast spędzenia gorących chwil w sypialni zapadasz w głęboką drzemkę? To mogą być problemy z męską hydrauliką i zdecydowanie nie można tego bagatelizować. Większość mężczyzn jak myśli złoty środek ma kłopoty z erekcją, mówi – Kamagra. Ale może najpierw warto zacząć od znacznie tańszego a równie skutecznego sposobu, niż tabletki? Przyczyn tego rodzaju problemów może być wiele, więc bezsprzecznie należy udać się do specjalisty, ale pierwszy krok w postaci właściwego odżywiania możemy podjąć sami.  A żeby skuteczność leczenia była jeszcze większa możemy połączyć zażywanie farmaceutyku ze zbilansowaną dietą.

Dieta a erekcja

Nieprzestrzeganie prawidłowej diety, nałogi w postaci palenia papierosów czy też picia alkoholu mogą być przyczyną męskich problemów z erekcją. Z czego wynika taki stan rzeczy? I co zrobić, żeby tego uniknąć?

Stale zwiększony poziom cukru we krwi, zmiany miażdżycowe oraz problemy z układem krążenia upośledzają nieco przepływ krwi w organizmie. Do najczęstszych przyczyn zaburzeń erekcji zaliczamy chorobę wieńcową, choroby cywilizacyjne oraz cukrzycę. To są schorzenia, które są ściśle powiązane z zaburzeniami odżywiania, a także z niezdrowym stylem życia. Gdy krew nie dociera do ciał jamistych w członku, występują zaburzenia w przebiegu erekcji i ejakulacji.

Jesteś tym, co jesz

Liczne choroby układu krążenia mogą mieć zły wpływ na erekcję oraz obniżenie sprawności seksualnej. Dlatego warto, już dziś ograniczyć produkty, które ewidentnie nam szkodzą. Są to między innymi tłuszcze zwierzęce (tłusty smalec, tłuste mięso a także nabiał zwierzęcy). Warto to zastąpić równie wartościowym nabiałem roślinnym, którego spożywanie aż tak nie odbije nam się na zdrowiu.

Dieta na potencję

Jak się odżywiać, by uniknąć problemów z erekcją? Przede wszystkim należy zadbać o zróżnicowanie posiłków, jeść to co sprzyja produkcji testosteronu. Zabójcami erekcji są parówki. Owszem można je jeść, ale nie codziennie, ponieważ te słabszej jakości zawierają tzw. MOM, mięso oddzielane mechanicznie, a także żółty ser; co prawda jest źródłem białka, ale jeśli wybieramy produkty seropodobne liczmy się z wysoką zawartością tłuszczu a taki wyrób spożywany codziennie jest szkodliwy.

Co jeszcze korzystnie wpływa na potencję?

Zbawiennie na problemy z erekcją działa odpowiednia ilość snu, bo przede wszystkim musimy być wypoczęci. Oczywiście oprócz tak potrzebnego wypoczynku, przyda się aktywność fizyczna, dopasowana pod potrzeby organizmu, ale przede wszystkim w rozsądnych ilościach. Niezwłocznie gdy zdamy sobie sprawę z problemu, trzeba udać się do specjalisty, który pomoże ustalić przyczynę problemu i zaordynuje odpowiednie leczenie farmakologiczne. Jednym z najskuteczniejszych leków stosowanych w takich przypadkach jest Kamagra.

Zakazany owoc

Produkty, które są ogólnie uznawane za “śmieciowe”, będą miały niekorzystny wpływ na erekcję, więc bezwzględnie należy je wyeliminować.

  • cukry proste (prowadzą głównie do cukrzycy oraz zaburzeń erekcji)
  • sól (jej nadmiar prowadzi do nadciśnienia tętniczego)
  • kwasy tłuszczowe typu trans (występują między innymi w margarynie, ciastkach z kremem, frytkach)
  • alkohol (skutecznie obniża sprawność seksualną mężczyzn)
Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 0 Average: 0]