Diety

Żeń-szeń na potencję – działanie, skuteczność

Jak działa oraz jak skuteczny jest żeń-szeń na potencję?

Substancje, które są zawarte w żeń-szeniu działają bardzo podobnie do leków, które są stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji. Preparaty wykonane z żeń-szenia znacznie zwiększają syntezę tlenku azotu. Jest on niezbędny w całym procesie erekcji. W związku z tym na znana roślina od wieku uznawana jest za najbardziej skuteczny afrodyzjak. Co ciekawe działa na obie płcie. Żeń-szeń był stosowany na potencję od dobrych wieków. Jako pierwsze właściwości lecznicze wykorzystywała naturalna medycyna z Dalekiego Wschodu. Wzmianki pierwsze na temat rośliny znajdują się w dziele z pierwszego wieku przed naszą erą. Wpływ na potencję żeń-szenia zauważyło wielu naukowców. Dowiedli, że wspomaga rozkurcz krwionośnych naczyń w jamistych ciałach prącia. Powoduje to zwiększony napływ do penisa krwi. Uznano, że substancjami najcenniejszymi, które są zawarte w roślinie, które sprawiają poprawę erekcji są ginsenozydy.

Żeń-szeń nie tylko na erekcję.

Korzeń żeń-szenia pozytywnie wpływa na potencję, ale nie tylko. Wpływa także świetnie na układ wewnętrzny. Dzieje się tak ze względu na wiele aktywnych substancji. Chodzi o:

– witaminy,

– cukry,

– składniki mineralne,

– pierwiastki śladowe.

Spośród wielu leczniczych właściwości, które są przypisane żeń-szeniowy, które potwierdzone zostały badaniami wymienić warto: wzmacnianie odporności na infekcje, działanie adaptogenne, działanie wzmacniające nadmierny fizyczny wysiłek, działanie przeciwdrgawkowe, działanie przeciwgorączkowe, wzmocnienie pamięci, wspomaganie ruchowej aktywności, stymulowanie ośrodka nerwowego układu, zaopatrzenie lepsze w tlen, działanie przeciwzakrzepowe, obniżenie we krwi cukru, obniżenie we krwi cholesterolu, przyspieszanie gojenia ran, niwelowanie po promieniowaniu uszkodzenia komórek czy też działanie przeciwnowotworowe.

Jaki na potencję żeń-szeń?

Żeń-szeń jest także wykorzystywany w preparatach na potencję. Może tutaj zostać przez nas wymieniona Kamagra. Żeń-szeń pochodzi z Korei Południowej, Chin, Kanady oraz Stanów Zjednoczonych. Uprawy największe tejże rośliny znajdują się w stanie amerykańskim o nazwie Wisconsin. Właściwy żeń-szeń dziko rośnie w lasach górskich znajdujących się na:

– Półwyspie Koreańskim,

– w północno-wschodnich Chinach,

– na Japońskich Wyspach,

– w północno-wschodniej Syberii.

W Chinach może właśnie rosnące dziko rośliny, które mają ponad sto lat. Tam właśnie już w roku 1905 znaleziono korzeń największy żeń-szenia na całym świecie. Ważył on sześćset gram oraz miał jakieś dwieście lat. Wyróżnia się kilka rodzajów żeń-szenia:

– chiński żeń-szeń,

– koreański żeń-szeń,

– amerykański żeń-szeń,

– japoński żeń-szeń,

– syberyjski żeń-szeń.

Najwięcej na ten temat publikacji o tym jak wpływa ona na erekcję powstało właśnie w Korei Południowej. W związku z właśnie koreański żeń-szeń na potencję jest wybierany najczęściej przez mężczyzn, którzy mają zaburzenia erekcji. Niektóre spośród preparatów zawierają w składzie swoim wyciągi z bardzo różnych odmian rośliny żeń-szeń. Wykorzystują one amerykańską oraz koreańską odmianę właśnie tejże rośliny.

Skutki uboczne korzeniu żeń-szenia.

Preparaty posiadające wyciąg z żeń-szenia (jak na przykład Kamagra) muszą być stosowane zgodnie z zaleceniami. Wówczas nie musimy się obawiać o żadne niekorzystne działania. Zgodnie ze Światową Organizacją Zdrowia właśnie korzeń żeń-szenia nie jest w ogóle rakotwórczy. Nie wpływa także w sposób negatywny na płodność. Najlepiej jest przyjmować preparaty te rano. Musimy jednak pamiętać, że po długim stosowaniu pastylek żeń-szenia na potencję dojść może do przedawkowania, objawia się:

– nadpobudliwością nerwową,

– nadciśnieniem.

– biegunką.

Zanim po tabletki Kamagra sięgniemy czy też po inne preparaty, które zawierają właśnie wyciąg z żeń-szenia poprosić warto o opinię szczegółową swojego lekarza. Trwają cały czas bowiem badania nad właściwościami niezwykłymi tejże rośliny oraz możliwymi niepożądanymi działaniami. Naprawdę zioła na potencję świetnie się sprawdzają. Nie da się ukryć, że czasami leki z naturalnym składem są dużo lepsze od preparatów jakiś tam chemicznych. Na pewno tego rodzaju leki są dużo, dużo bezpieczniejsze oraz zdrowsze. Wiadomo, że musimy w pierwszej kolejności zwracać uwagę na nasze dobro. Zdrowo mamy jedno. Oczywiście zaburzenia potencji są drugoplanowe. W pierwszej kolejności wszystko powinniśmy robić dla naszego zdrowia. Na całe szczęście można walczyć z zaburzeniami potencji oraz jednocześnie być zdrowym. No i na całe szczęście. Inaczej mężczyźni z zaburzenia potencji byliby już w ogóle w stanie depresyjnym, który by się tylko pogarszał. Oczywiście zaburzenia erekcji już są złą wiadomości i wiadomością, która nas najczęściej bardzo dołuje. Jednak mężczyźni muszą stanąć na wysokości zadania i poradzić sobie ze swoimi zaburzenia. Naprawdę warto podjąć walkę, ponieważ obecnie na rynku mamy całą masę możliwości, z których śmiało możemy korzystać. Musimy mieć zawsze na myśli swoje bezpieczeństwo.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 0 Average: 0]