Diety

Zioła na potencję – jakie wybrać?

Jakie wybrać zioła na potencję?

Zioła na potencję naprawdę mogą być bardzo pomocne w leczeniu zaburzeń. Chodzi jednak o choroby, które nie mają poważnych ogólnorozwojowych chorób. Ziołowe tabletki na potencję stanowić mogą uzupełnienie terapii tradycyjnej w erekcyjnych zaburzeniach. Zioła w zasadzie od wieków wykorzystywane były przez naturalną medycynę do podnoszenia seksualnej sprawności oraz także płodności. W wielu znanych kulturach zioła uznawane są do dziś za naprawdę bardzo popularne i znane afrodyzjaki. Tymczasem wyłącznie nieliczne ziołowe preparaty doczekały się badań naukowych bardzo poważnych, które potwierdziły wyłącznie ich skuteczność. Właśnie dlatego zioła dla mężczyzn na potencję stanowić mogą uzupełnienie terapii seksualnych zaburzeń. Zanim jednak sięgniemy po zioła, to warto na ich temat poznać opinie lekarza, ponieważ ziołowe nie oznacza w ogóle bezpieczne. Niektóre z preparatów niekorzystnie mogą wpływać na organizm nasz. A jakie zioła konkretnie na potencją warto w ogóle rozważyć?

Przede wszystkim żeń-szeń.

W roku 1997 naukowcy odkryli, że żeń-szeń zwiększa znacznie syntezę tlenku azotu. Jest on niezbędny w samym procesie erekcji. Wspomaga także rozkurcz krwionośnych naczyń w jamistych ciałach prącia, co powoduje napływ zwiększony napływ do penisa krwi. Substancjami najcenniejszymi, które są zawarte w tejże roślinie znacznie poprawiają potencję to ginsenozydy.

MACA – zioła na potencję.

Maca znana już była jakieś dwa tysiące lat temu. Stosowana była do wspomagania płodności. Rośnie w Andach wysokich i jest rośliną uprawianą najwyżej. Jest ona bardzo bogata w witaminy z grupy B, witaminę C, cynk, żelazo, selen, aminokwasy, miedź, mangan czy też inne odżywcze składniki. Dzięki składnikom swoim, w tym argininie naturalnej maca potrafi podobno:

– zwiększyć samą ruchliwość plemników,

– zwiększyć liczbę plemników podczas ejakulacji,

-zwiększyć zaburzenia erekcji,

– zwiększyć libido,

– regulować hormonalną gospodarkę,

– spowolnić procesy się starzenia,

– poprawić witalność oraz sprawność,

– zmniejszyć objawy depresji.

Palma sabałowa.

Palma sabałowa stosowana była do leczenia zaburzeń przy oddawaniu moczu. Zgodnie z tradycyjną medycyną, sabałowa palma ma bardzo silne pobudzające właściwości, ponieważ podnosi sam poziom testosterony w krwi. Palma może korzystnie wpływać na obniżenie tak zwanego złego cholesterolu. Wspomaga układ krążenia. Preparaty te działają przy dnie moczanowej, reumatyzmie, zapalnych stanach, trądziku androgennym, schorzeniach autoimmunologicznych. Swoje jakże niezwykłe właściwości palma ta zawdzięcza chemicznym składnikom.

Damiana pustynna oraz miłorząb…

Rozpocznijmy od damiany pustynnej. Jest to roślina egzotyczna. Używana ona była przez Majów starożytnych. Dzisiaj jest stosowana w terapii naturalnej leczenia bezpłodności oraz impotencji. Damiana także zwiększa ukrwienie płciowych narządów, reguluje hormonalną gospodarkę. Między innymi dlatego sięgają chętnie po preparaty tejże rośliny osoby z popędami płciowymi oraz z zaburzeniami erekcyjnymi. Palma dodatkowo działa rozluźniająco, przeciwdepresyjnie łagodzi lękowe stany oraz także wspomaga pracę nerwowego układu. Miłorząb z kolei jest rośliną chińską. Jest ona bogata we flawonoidy. Wspomagają one płciowy popęd. Wyciąg z miłorzęby znacznie zwiększa dostępność tlenku azotu, a więc wzmaga przepływ krwi bezpośrednio do płciowych narządów oraz rozluźnić pozwala naczynia gładkich mięśnie. Zwiększa to szansę na dużo szybsze osiągnięcie wzwodu.

Lukrecja oraz Yohimbina.

Korze lukrecji jest genialny. Zawiera naprawdę całą masę witamin. Chodzi dokładnie o witaminę E, witaminy z grupy B, biotynę, minerałów oraz  o lecytynę. Te substancje korzystnie wpływają na wszelkie procesy, które są związane z przemianą naszej materii. Lukrecja znacznie pomaga eliminować nerwicę, stres oraz także zwiększa naszą ochotę na seks. Yohimbina jest z kolei drzewem afrykańskim, z której się wykorzystuje korę w produkcji preparatów naturalnych na zaburzenia erekcyjne. Ekstrakty z kory bogate są w alkaloid. Jest on przepisywany jako lek na receptę oraz używany do leczenia erekcyjnych dysfunkcji u osobników płci męskiej. Yohimbina przydatna jest także w leczeniu erekcyjnych zaburzeń o psychicznym podłoży. Preparaty jednak trzeba stosować z rozwagą, ponieważ prowadzić mogą do wielu ubocznych skutków w tym także do:

– uderzeń gorąca,

– przyspieszenie czynności serca,

– zaburzeń czynności nerek,

– wzrostu tętniczego ciśnienia krwi,

– zawrotów głowy.

 A co gdy zioła nie pomogą?

Gdy nie pomogą nam zioła, to powinniśmy jak najbardziej pokusić się o leczenie farmaceutyczne. Najczęściej mężczyźni stawiają na lek Kamagra. Kiedyś mieliśmy do czynienia tylko i wyłącznie z Viagrą. To ona była najpopularniejszym lekiem na potencję. Do tego był to pierwszy lek na potencję. Kamagra jest o tyle genialna, że jest naprawdę bardzo tania, a do tego dochodzi także to, że daje bardzo satysfakcjonujące efekty. Przekonajmy się na własnej skórze jak działa Kamagra.


Jakie są odpowiednie zioła na potencję dla panów?

Czym jest potencja?

Potencja określa zdolność organizmu męskiego do osiągania seksualnych reakcji. Potencja u mężczyzn to odwzorowanie stanu seksualnej sprawności. Panowie, którzy się zmagają z zaburzeniem potencji. Chodzi o możliwość osiągnięcia satysfakcjonującego wzwodu oraz odbycia stosunku, stosując różnego rodzaju środki. Na środki farmakologiczne typu Kamagra czy też Viagra zawsze jest czas. Jednak warto najpierw wyjść od metod naturalnych. Genialne są zioła stymulujące potencję. Kuracja ziołami pomocna może być w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Jednak pod warunkiem, że nie cierpią one na poważne ogólnorozwojowe choroby, a problemy seksualnej natury zdarzają się bardzo nieregularnie. Poniżej mamy listę ziół, które poprawiają potencję.

Korzeń żeń-szenia.

Naukowcy odkryli, że żeń-szeń znacznie zwiększa syntezę właśnie tlenku azotu. Jest to czynnik nieodzowny wręcz w procesie erekcji. Wspomaga rozkurcz krwionośnych naczyń w jamistych ciałach penisa. Powoduje dzięki temu znacznie zwiększony do prącia dopływ krwi. Substancjami najważniejszymi, które w tej roślinie się znajduje to tak zwane ginsenozydy. Żeń-szeń działa:

– pobudzająco,

– przeciwstresowo.

– znacznie na działanie gruczołów, które produkują hormony.

Na pewno nie wolno nam bez żadnych ograniczeń stosować środków z żeń-szenia. Posiada on przecież silne pobudzające działanie. Osoby przyjmujące leki, które są przeciwzakrzepowe oraz osoby z ciśnieniem wysokim nie powinny stosować w ogóle preparatów z żeń-szenia.
Korzeń Maca oraz Palma sabałowa.
Maca jest rośliną, która uprawiana jest dokładnie w Andach. Zawiera witaminę C, witaminy z grupy B, cynk, aminokwasy, mangan, żelazo, sterole oraz miedź. Korzeń Maca dostępny jest w proszku czy też w postaci kapsułek. Roślina ta znacznie zwiększa liczbę plemników, wzmacnia ich ruchliwość, zwiększa libido oraz zmniejsza znacznie problemy z erekcją. Zgodnie z tradycyjną medycyną sabałowa palma posiada bardzo silne właściwości, które pobudzają potencję, ponieważ podnosi poziom we krwi testosteronu. Ta roślina obniżyć także może zły cholesterol. Wspomaga dodatkowo pracę krążenia. Palma sabałowa swoje właściwości zawdzięcza chemicznym składnikom. Chodzi o takie składniki, które wpływają pozytywnie na komórki dokładnie prostaty. Przede wszystkim stosuje się ją w stanach łagodnych rozrostem krokowego gruczoły oraz także jako składnik preparatów, które wzmacniają potencję.
Pustynna damiana oraz miłorząb japoński.
Pustynna damiana jest używana w leczeniu bezpłodności oraz impotencji. Ta roślina znacznie zwiększa ukrwienie płciowych narządów oraz także reguluje hormonalną gospodarkę organizmu. Stąd właśnie jej popularność u mężczyzn z erekcyjnymi zaburzeniami oraz z popędem płciowym. Pustynna damiana również posiada właściwości rozluźniające, antydepresyjne oraz łagodzi lękowe stany. Jeśli chodzi o miłorząb japoński to roślina ta jest bardzo bogata we flawonody. Wzmacnia tym samym płciowy popęd. Wyciąg wzmaga przepływ krwi do płciowych narządów. Dzięki tej roślinie wzrasta możliwość osiągania wzwodu.
Lukrecja, polskie zioła, buzdyganek naziemny.
Korzeń lukrecji jest niesamowicie bogaty w liczne witaminy z grupy B, witaminy E, biotynę, minerały oraz lecytynę. Bardzo korzystnie one wpływają na procesy, które są związane z dokładną przemianą materii. Lukrecja znacznie pomaga na nerwicę jak i także na walkę ze stresem. Zwiększa się przez to ochota na odbywanie seksualnych aktów. Do leczenia seksualnego popędu można stosować z powodzeniem naprawdę polskie zioła. Do walki z libido obniżonym stosować można na przykład: lubczyk, kozie ziele, liść pokrzywy, nasiona kozieradki czy też owies. Lubczyk zawiera olejki eteryczne, kumarynę oraz żywicę. Rozszerzają one krwionośne naczynia. Wspomagają one osiągnięcie seksualnego podniecenia. Kozie ziele pobudza produkcję hormonu testosteronu. Zwiększa zatem przepływ krwi do męskiego prąca oraz wzmacnia erekcję. Owiec z kolei powstrzymuje powiększenie się krokowego gruczołu. U mężczyzn zwłaszcza w zaawansowanym wieku pobudza płciowy popęd oraz wzmacnia pracę nerwowego systemu. Nasiona kozieradki obniżają we krwi glukozę. Zwiększa się zatem we krwi testosteron. Buzdyganek naziemny zawiera hormon naturalny na potencję. Ze względu na samą obecność w składzie właśnie protodioscyny mówi się o roślinie jako o naturalnym afrodyzjaku. Wzmacnia oraz wspomaga erekcję. Również może wpływać na sam wzrost testosteronu we krwi.
Kamagra – gdy zioła nie pomogą.
Gdy nie pomogą zioła możemy sięgnąć po lek Kamagra. Kamagra naprawdę daje piorunujące efekty, ale tak naprawdę jest to już środek farmakologiczny. Jednak nie jest to lek, który niesie za sobą jakieś większe skutki uboczne. Są to skutki uboczne raczej łagodne, krótkotrwałe jak i także nasilone w sposób umiarkowany. Musimy jednak mieć świadomość ich występowania i w razie czegoś o nich wiedzieć. Nie możemy być przerażeni oraz nie możemy się niepotrzebnie nakręcać. Nie jest to absolutnie do przyjęcia.
Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 0 Average: 0]